Postovani, pojavila mi se neka bubuljica u okolini anusnog otvora, tamna je, ne boli i ne povlaci se vec 10tak dana, u prilogu vam saljem sliku bubuljice. U medjuvremenu, pojavila mi se jos jedna bubuljica blize anusnom otvoru i pocelo je da me pecka deo izmedju anusa i vagine i prilikom seksualnog odnosa pojavio mi se otok leve strane vagine koji je spao posle nekih sat vremena nakon odnosa. Uzela sam kremu canesten, i mazem je vec par dana. Peckanje je prestalo, ali bubuljice se ne povlace. Da li je u pitanju infekcija ili nesto drugo? Inace, imala sam problem sa peckanjem pre 3 godine, i tada mi je ginekolog dao ovu kremu, ali tada nisam imala nikakve bubuljice, ni otok. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 24. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, verovatno imate upalu.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.