Postovani, pocela sam da pijem yasmin antibejbi pilule, medjutim prehladila sam se i vec 4 dana pijem antibiotik amoksicilin, meni je ovo treca nedelja koriscenja pilula i juce sam imala nezasticen odnos, interesuje me da li postoji rizik da sam ostala tom prilikom u drugom stanju? Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 24. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste poceli od prvog dana ciklusa onda ste zasticeni skoro 100% , medjutim ako ste prva tura poceli petog dana onda ste maje zasticeni, ali ne zbog antibiotika.