Poštovani. Imala sam nezaštićeni spolni odnos za vrijeme plodnih dana. 44. Dan sam bila kod ginekologice, kaže da nema trudnoće. Pitanje je: da li ginekolog zaista 100% nakon 44dana može na pregledu utvrdit trudnoću ako postoji ili je prerano. Da uradim još i test? Hvala unaprijed

    Odgovoreno: 23. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Da ako je kolega rekao da niste trudni posle 44 dana, budite sigurni da niste, a da biste bili jos suigurniji uradite test za trudnocu.