Postovani. . Juce sam bila kod ginekologa i receno mi je da imam hronicnu upalu jajnika gde mi je levi jajnik velicine 38x27. . . Prepisana mi je terapija ciprocinala od 500mg i gino daktanol vaginalete 7 dana. . . Pri tom mi je doktor rekao da ako planiram trudnocu slobodno radim na tome jer ovi lekovi ne uticu na trudnocu. . Zanima me da li je terapija koja mi je prepisana dobra i adekvatna upali jajnika koju imam i da li stvarno mogu da radim na trudnoci dok uzimam ove lekove? A posle terapije mi je zakazao da radima pa i kolposkopiju. . Da imate uvid da to tek trebam da radim. . Hvala. . .

    Odgovoreno: 23. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Moj savet je da planirate trudnocu posle zavrsetka terapije ciprocinala (sigurno je doktor mislio da ce ovulacija biti posle zavrsetka ciprocinala) .