Postovana, pijem logest pilule oko godinu dana, u zadnje vreme imam smanjenu zelju za spolnim odnosima i osecam blago peckanje na pocetku odnosa, zanima me da li je moguce da su to nuspojave ovih pilula? Ako bi htela zda predem na druge pilule koja je vasa preporuka? Unapred hvala

    Odgovoreno: 21. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Sve oralne kontracepcije imaju niz pojava u smislu smanjenu zelju za spoljnim odnosima, savetujem vam da stavite spiralu, sto se tice svraba savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalni i vaginalnim brisevima.