Postovani. Ako mozete da izdvojite par minuta i pomognete mi svojim odgovorom bila bih vam veoma zahvalna. Naime imam bele tackice, kako bubuljice, na sluzokozi vagine i malim stidnim usnama. I to bas kao neki osip. Imam to vec duze vremena, otkad sam usla u pubertet. Jednom sam prilikom sam pitala lekara opste prakse za misljenje na sta sam dobila odgovor da je to zbog povecanog lucenja hormona i da ce nestati prolaskom puberteta (nije me pregledao) . Ja sada imam 18 godina i to jos traje. I nisam jos uvek stupila u odnose. I sad sta bi to moglo biti, s obzirom da nije blest koja se prenosi polnim putem. Planiram svakako otici kod ginekologa, samo sto sam u trenutnoj nemogucnosti da to izvrsim. Hvala unapred.: )

    Odgovoreno: 20. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu, treba uzeti brisevi sa gde se nalaze ove bubulice, zatim je leciti antibiobtikom i cremom po antibiogramom, mozete privremenom da se isperite rastvorom kaljum hipermanganom (roze boje) vise puta dnevno.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com