Poštovani, koristila sam vaginalete daktanol ali obzirom da mi nije bilo bolje tj. Imamla sam svrab i potrebu za cestim mokrenjem. Svrab je nestao ali se pjavio sekret i potreba za mokrenjem je jos prisutna. Uradila sam tesove ali dok sam cekal rezultate koristila sam neo-penatran vaginalete. Danas sam uzela rezultate. Bris vagine: nisu izolovane patogene bakterije i gljivice iz roda candida nisu izolovane, trihommas vaginalis nije nađen. Bris cerviksa: gljivice iz roda candida nisu izolovane izolat: enterococcus faecalis d. M. P. Epitelne ćelije, dosta kokobacila, malo le recite mi sta da radim jer i dalje imam sekret i potrebu za mokrenjem? Radila sam i pregled urina i urinokulturu i rezultati su uredni

    Odgovoreno: 20. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Treba uraditi kolposkopski pregled, verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com