Postovani, nedavno sam uradila papa test i bris vaginalnog sekreta, rezultati su za papa test ii ntcm ili nicm, nejasno je napisano, dalje pise izrazena inflamacija, masa granulocita, mesovita bakterijska flora, retko uvecana jedra. Obs. Virusna infekcija. A za vaginalni sekret je stepen iii-a. Dobila sam terapiju polygynax ili povidon jod, ali me zanima o kakvoj virusnoj infekciji se radi, sta to moze biti jer mi doktorka nije objasnila, kaze da je sve ok. Molim vas za pojasnjenje o kakvoj virusnoj infekciji moze biti rec. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 20. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) sa mesanom infekcijom, koju treba adekvatno leciti, ne mogu da znasm koju virusnu infekciju imate.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com