Postovani prije 10 dana ginekolog mi je prepisao duphaston tablete jer mi menstruacije nisu redovne vec duze vrijeme, i rekao mi je da drugi dan nakon prestanka s ovim tabletama bi trebala dobiti mestruaciju i da taj dan pocnem piti kontracepciju. Dan je prvi dan kako sam prestala piti tablete, sto da radim u slucaju da ne dobijem menstruaciju sutra? Hvala

    Odgovoreno: 20. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ne dobijate menstruciju u roku od 3 dan od prestanka uzimanje duphastona, onda proverite i uradite test za trudnocu, i javite se vasim ginekologu.