Postovanje! Molila bih za savet, misljenje. Naime, porodila sam se pre cetiri meseca, imala sam problem sa grudima. Bila sam na ivici mastitisa, srecom uz masazu i tretiranje grudi, nisam ga dobila, moj problem su jako uvucene bradavice iz kojih mleko slabo istice. Kraj svega toga je bio lek za zaustavljanje laktacije naravno uz konsultaciju sa mojim ginekologom. Muci me to sto jos uvek se masiram i imam te malene cvorice na grudima, mleko slabije istice iz dojki, pa se brinem jel bi to moglo ostaviti posledice za kasnije sto se tice tih cvorica i kako ih se resiti sto brze. Unapred zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 19. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Uraditi test hormon prolactin-a, zatim se javite vasem lakaru.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com