Postovani, nisam imala odnose od septembra 2012. Sve do petka 15. 2. Sve je bilo u redu, ali danas sam prokrvarila. Pijem qlairu kao zastitu a i zbog obilnih menstruacija. Odnos je bio i sa i bez zastite. Pre 15ak dana sam bila na pregledu kod svog lekara, papa ii, vs iiic grupa i dobila sam da nedelju dana koristim gyno-daktanol, sto je trajalo do 13. 2. Imam li razloga za brigu?

    Odgovoreno: 17. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako su brisevi uzeti bez kolposkopskog pregleda, onda obavezno uraditi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, u protivnom bez brige.