Dobar dan. . Imam problem sa policisticnim jajnicima. . Doktor mi je rekao da nemam ni jedan plodan da. . Kako je to moguce? Dao mi je da pijem diane i rekao da dodjem sledeceg meseca na kontrolu, menstruacije su mi redovne i imam maljavosti po telu. . Molim vas recite mi kolika je tu sansa za bebu?? Hvala

    Odgovoreno: 17. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Uvek imate sansu da zatrudnite, uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin, testosteron samo 14 dan ciklusa) . Diana 35 ima vise kontraceptivni efekat.