Poštovani, molim vas pomozitee! Poslije mog prvog sexualnog odnosa imala sam peckanje tokom mokrenja, svrab i to je trajalo otprilike tjedan dana možda malo manje. I nakon toga me više ne peče tokom mokrenja ni ništa sve je u redu jedino je problem što imam isjedak, nešto kao žućkasta boja i nema nikakvog mirisa. I problem je što ne mogu imat odnose jer me užasno peče vagina, nekako najviše na ulazu, znači peče samo tokom odnosa a ovako inače ne. Bila sam kod dva različita ginekologa, radila papa test i vadila krv i kod svakog je to bilo u redu. Prvi puta sam dobila linex lady kapsule koje sam redovno koristila i nije prošlo, poslije toga sam dobila 3 vaginalete i također nije prošlo, nakon toga sam koristila još neke kapsule ne mogu se sad sjetiti imena i također ništa. Onda sam dobila savjet da uzmem tablete paraprotex i probiobalance jer je to što me muči vjerojatno kao upala grlića maternice. To koristim ostalo mi je sasvim malo tableta a nema nikakvog pomaka i ništa ne prolazi. Da li mislite da će možda djelovat nakon što se popiju sve tablete jer znam da kod nekih ne djeluje odma nego možda čak i nakon par dana od prestanka korištenja. A u mom posljednjem nalazu je pisalo ovako: vanjsko spolovilo uredne građe, porcija cilindrična epitelizirana, uterus uredne veličine tvrd gibiv. Adnexa slobodna lijeva bolna i veća. Uterus 7 mm. D. J. 20 x 21. L. J. 22x 35 mm. Molim vas dajte mi neki savjet, ili preporučite nešto što vi mislite da bi moglo pomoći. Hvala puno i srdačan pozdrav

    Odgovoreno: 17. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatmno je doslo do upale grlica materice, uradite kolposkopski pregled sa cervikalnimi vaginalnim brisevima sa antibiogramom da bi ste dobili adekvatnu antibiotsku terapiju.