Postovani, pre devet dana sam uradila biopsiju grlica materice. Krvarenje mi jos traje, promenim po 5 ulozaka dnevno. Nemam bolova i nije bas obilno, ali ne prestaje. Uradila sam to u drzavnoj ustanovi i nemam kontakt sa tim doktorom, a daleko sam sada od svog grada, pa bih vas zamolila da mi odgovorite koliko bi trebalo da traje krvarenje i sta da radim ako ne prestane, a za 4 dana bi trebao i ciklus, tako da sam jako zabrinuta. Pozdrav i sve najbolje. . .

    Odgovoreno: 17. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Baz panike, prestace vam krvarenje, obicno ovo nije obilno krvarenje, ako niste dobili antibiotik javite se vasem lekaru da vam prepise.