Postovani, imala sam kandidu pre nekoliko meseci koristila sam kansen vaginalete i simptomi su prestali. . Prosle nedelje sam uradila briseve i na nalazu pise-zasejane povrsine ostale su sterilne, medjutim opet mi se vratio slab svrab i blagi bolovi jajnika. Da li da ponovim terapiju?

    Odgovoreno: 16. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Mozete da ponovite terapiju, pozeljno da se isperete rastvorom kaljum hipermanganom (roza boja) sto cesce, prvo ispiranje zatim vaginalete i krema.