Zdravo molim vas za odgovor, moi rezultati od operacije koe sam pravila pred2 meseca, i molim vas da mi prevedete sta to znaci evo ovako pise; ispisna dijagnoza; corpus luteum cysticum ovvarii lat. Sin, a operativna dijagnoza pise; punctio cystae adnexae lat. Sin. Zatim jos ovo; resectio ovarii lat sin partialis lavage to je sve molim vas za odgovor unapred vam hvala

    Odgovoreno: 15. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Vama je uradjena punkcija ciste na desnom jajniku i sekli su vam delimicno levi janik. Dobar je nalaz, treba ispitati hormonski status, da ne bi doslo ponovo do nastajanja nove ciste.