Kod mene je problem neredovan ciklus, pila sam hormonsku terapiju jezz, prije 6 mj, prestala jer sam pocela nekontroslisano da se debljam, ciklus mi je bio svako 28 dana znaci normalan, ali vec vidhe od godinu dana neredovana sada je problem taj sto mi je zadnji ciklus bio 25. 12. 2012, god, i do dan danas nista. . . Osjecam neke bolove u krstima, bradavice bolne dodir, ali ciklusu ni traga, prije sam pila promolut nor za izazivanje ciklusa ali sam odustala, od toga jer mi je pocelo smetati raspolozenju. Posao mi je jako stresan, mislim da je do toga, sada sam se preselila u njemacku i tacno taj period koji sam ovdje ciklusa nema. . . Hvala vam puno i nadam se smirujucem odgovoru melika

    Odgovoreno: 14. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo uradite test za trudnocu ako sumnjate da ste mozda trudni, inace vam savetujem da uradite ispitivanje hormonskog status (fsh, lh, prolactin, testosteron, estradiol, progesteron, 7 14, 21 dan ciklusa) da bi se znalo prava dijagnoza i adekvatnu terapiju.