Pistovani doktore prije 3 dana imala sam jake bolove u desnom donjem dijelu stomaka na dnu uz preponu pa se bol sirio prema stidnoj kosti pa niz nogu toliko je jak bio da nisam mogla hodat. . . Za isti dan sam imala menstruaciju. . . . . Prvi dan menzesa. . . . . . Bol je toliko jaka bila da nisam mogla u lezecem polozaju. . . Pomislila sam da je prepona istegnuta posto treniram. . . Imam 42 godine ali ovi simptomi mi ukazuju na upalu jajnika. . . . Prije mjesec radila sam ultra saund mala cista na desnom jajniku koja ne zadaje problema. . . . Tako mi je rekao ginekolog. . . Imam neke promjene na cerviksu pa da li je od toga. . . . . . Doslo do bola sta vi mislite molim za savjet i pomoc. . . . . Bol je prosla za 2 dana uz pomoc cajeva koje sam pila nisam isla doktoru. . . Trenutno se blago pojavi pol pecka i na desnoj i lijevoj strani na dnu stomaka kraj prepone uz stidnu kost doje i ode blaga bol pecka me. . . Unapred zahvalna pozzz

    Odgovoreno: 14. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo se javite hirurgu da se iskljuci upala slepog creva, zatim uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da se iskljuci upalu grlica materice (cervicitis) .