Postovani dr. Rami, ne zamjerite na mom ponovnom javljanju, ali samo jos nesto molim vas, dakle ja imam miome godinama, ali u dosadasnjim nalazima moj doktor nije opisivao te vene, a kaze kako se oni vec pomalo skvrcavaju kako on kaze, jer ja nemam menzes vec punih deset mjeseci i sve ukazuje da je menopauza tu, ja cu iskoristiti priliku i zamolit cu vas da mi samo jos odgovorite je li te prosirene vene mogu ometati cirkulaciju kao one na nogama, tj. Mogu li dovesti do bolesti srca i embolije pluca, izvinite molim vas ako nesto ne shvatam, ali sve dok ne shvatim ne mogu biti mirna, na nogama ne vidim nikakve prosirene vene. Veliko hvala vama na brzom odgovoru i veliki pozdrav od srca!

    Odgovoreno: 14. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo po vasim recima vi nemate prosirene vene, nego samo skvrcavanje vena, to nema uticaj na venski sistem ili da ometaju cirkulaciju, verovatno su dobili ovaj izgled zbog mioma. Bez panike