Postovani, imam 43 godineu zadnje dvije godine menstrualni ciklusi mi traju od 22 dana do 28 dana, prije 6 mjeseci sa imala blago krvarenje za vrijeme ovulacije, pa mi je doktorka prepisala primolutnor 10 dana, 2x dnevno. Sada imam problem izostanka menstruacije (33 dan ciklusa) , inace papa test, uz, je radjen prije 6 mjeseci i bilo je sve uredu, trudnoca je iskljucena jer nisam imala odnose, jos da napomenem da sam pusac i da mi je sin imao saobracajnu nezgodu prije 10 dana zbog cega sam se iznervirala. Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se vasem ginekologu da vam uradi ginekoloski i uz pregled da bi se proverilo dali su vam cisticni jajnici.
      sobzirom na vase god pozeljno je na svakih 6 meseci da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.