Postovani, na nalazu vaginalnog ultrazvuka napisano je da imam izrazen periuterini varikozni sindrom, odgovorite mi molim vas da li i to prosirenje vena znaci da mogu imati komplikaciju u smislu tromboembolije ili nekog infarkta, ne znam nista o prosirenim venama na tom mjestu, napominjem da sam u menopauzi skoro godinu dana, i da imam dugo vec miome koji se ne povecavaju, zbunjena sam ovim nalazom, pa bih vas najljepse zamolila da mi odgovorite. Veliki pozdrav!

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, kolega je hteo da kaze da su vam vene oko materice prosirene, verovatno zbog mioma, ako ste u menopouzi, verujem da necete imati problema.