Poštovani, imam eserihiju koli i pijem ciprocinal. Popila sam jednu kutiju (10 lekova) , imam jos jednu. Sto ih duže pijem sve više osecam veliki svrab dole. Da li su možda antibiotici uticali na moju ph vrednost i da li bih možda nešto trebala da uzmem kako bi mi se to smirilo?

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Nastavite terapiju, samo treba cesce da se ispirate sa rastvorom kaljum hipermanganom (roza boja) kad god imate svrab ili peckanje.