Postovani, moj citoloski nalaz je vs iii grupa, epitelne celije, laktobacili, dosta leukocita, g+ i g- sitni bacili th: neopenotran forte, vag predlozenu terapiju ne bih uzimala jer dojim bebu. Da li mi mozete predloziti drugu terapiju kao zamjenu, koja ne ugrozava kvalitet mlijeka dojilje. Unaprijed zahvalna maja

    Odgovoreno: 13. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Neopenotran forte vagin. (mikonazol- nitrat) nemaju kontraindikacija u toku dojenje, niti uticu na kvalitet mleka. Jedina kontraindikacije je konzumiranje alkohol za vreme uzimaje oralne tabl.