Molim za hitan odgovori. Poslednji put sam dobila menstruaciju 08. 01. 2013. Od 14-og do 25-og januara sam pila prvo pipegal, dve tablete na svakih 12h, zatim bactrim zbog bakterija u mokraci. Nakon toga, menstruacija kasni, radim test, kad ono pozitivan. Koliko moze da bude stetno za bebu to sto sam bila ta dva antibiotika? Najlepse hvala!

    Odgovoreno: 12. 02. 2013.
    • Dr Rami Aburas 12. 02. 2013.

      Medjutim vi ste pili pipegal do 18 dan ciklusa, a a oplodjena jajna celija (blastocysta) tek posle 5 dana od oplodjenje se ugnezidi u materici.