Molim za hitan odgovor! Postovani doktori, malo sam uznemirena cinjenicom da vec dve nedelje imam produzeno menstr. Krvarenje /i 10. Dana je bilo kao drugog sa dosta ugrusaka kao pileca dzigerica/a onda se smanjilo naredna dva dana na nulu, da bi opet krenulo iz boje kafe u tamno crveno sa par sitnih ugrusaka. . Danas 15. Dan kao da krece iz pocetka. U opstoj praksi su mi uradili osnovne testove: hcg <1; fsh 17. 4 labaratorija uredna. Cekam na ginekologa, sto moze biti i za 3 meseca. Ovo mi se prvi put desava, samo jednom sam imala obilno krvarenje pre 10god. Ali je bila u pitanju mollar pregn. Sta mogu da ucinim do pregleda ili da zahtevam od opste prakse? Napominjem da sam poslednje dve godine na aspirinu, posle terapije za trombozu u dubokoj veni leve noge, i da sam pre tri meseca u beogradu obavila kompletan ultrazvucni preglwd, sasvim uredan. Ovih dana malo povisen pritisak, godina 50. Najlepse hvala, dragana

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam ponovo bude obilna menstrucija kao sto je bila, javite se dezurna ginekloskoj bolnici da vam urade explorativna kiretaza, da bi se zaustavilo krvarenje, zatim vam savetujem da uradite hormoski status.