Doktore, hvala vam najlepse na odgovoru. . . Zanima me da li je hormonski poremecaj (globalno gledano) ozbiljan problem? Moze li da se regulise lekovima? Brinem se posto pravimo bebu, pa ne znam u kolikoj meri utice na trudnocu, a i prvi put se srecem sa ovakvim problemom. . . Hvala unapred.

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Hormonski poremecaj je ozbiljan problem ali nije opasan, moze se regulisati lekovima, prava terapija nebi trebalo da utice na trudnocu, nego da pomogne da dobijate bebu.