Poštovani, imam 36 godina i dvoje dece (6 i 3 god.) pila sam poslednjih 6 meseci od 15 do 25 dana primolut nor zbog perzistentnog folikula 20mm na levom jajniku (32mm) , desni je bio uredne eho strukture (34mm) . Promene koje sam imala pre terapije su bile pojačano menstrualno krvavljenje drugog dana ciklusa u periodu od nekoliko sati sa krupnim ugrušcima. Tokom terapije krvavljenje je smanjeno ali poslednja dva ciklusa sa osetnim pojačanjem. Posle terapije je ponovljen ultrazvuk danas 11. 2. I nalaz glasi: levi jajnik 41mm sa folikulom 21mm, desni 36mm. Sada nemam nikakvu terapiju a ja se užasno bojim ponovnog obilnog krvavljenja. Inače, doktorka kaže da je materica savršena, endomerijum 11mm/2, promer 41mm x 50mm. Kako da se rešim ovog folikula? Doktorka savetuje da zatrudnim. Unapred beskrajno zahvalna

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com