Postovani, vec duze vremena imam problema sa ginekoloske i uroloske strane pa posto su mi svi rezultati u redu i sa jedne i sa druge strane moj ginekolog mi je preporucio da proverim polne hormone jer su mi simptomi vrlo slicni atroficnom vaginitisu, inace imam 33god. I nisam radjala, medjutim nije mi receno kad je najbolje da uradim te analize, tj. Kog dana ciklusa koji hormon. Potrebno je da uradim fsh, lh, estrogen, progesteron, testosteron i prolaktin. Hvala puno unapred!

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam prvo da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi se iskljucile mogucnosti upale grlica materice (cervicitis) , sto se tice hormona koji ste spomenuli (fsh, lh, estrogen, progesteron, testosteron i prolaktin) uradite 7, 14, 21 dan ciklusa.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com