Poštovani, molim vas za mišljenje. . . Zadnji ciklus sam dobila 10. 01. 13 al jako oskudno krvarenje da bi se 16. 01. 13 javili nesnošljivi bolovi i ispala su dva velika komada nečega i bolovi su prestali, krvarenje nakon toga još dan dva i prestaje. . . 03. 02. 2013 ponovo se javlja blago krvarenje odem na uz 06. 02. 13. I dr kaže da imam folikul 3, 34*2, 68. . Sutradan tj. 07. 02. 13 uradim estradiol koji iznosi 582 pg/ml i progesteron 0, 66 ng/ml. . . Krvarenja nema. . . Ponovo uz 11. 02. 13 dr kaže nema tog folikula samo endometrij 14mm sa puno krvnih sudova. . . Kakvo je vase mišjenje i kada ja ustvari sada mogu očekivati mjesecnicu. . Hvala unaprijed i oprostite na ovako dugom postu. . .

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj koji treba ispitivati cim dobijate sledecu menstruaciju (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron, 7, 14, 21, dan ciklusa) da bi se postavila prava dijagnoza.