Dobar dan! Molim vas za savjet. Imam 32 godine i imam ginekolosi problem, nedobijam vec 6 mjeseci a nisam trudna. Homon lh mi je bio 18, 34 a hormon fsh je 62, 32. Doktor mi je dao dijagnozu da sam u ranom klimaksu i da moram da koristim tablete za kontracepciju qlaira. Ja bih volila da imam jos jedno malo bice pa mi recite dali je to moguce nekim tabletama regulisati, te hormone pa da pocnem dobijati kako treba svaki mjesec. Ja vec imam jednog sina od 3, 5 godine al volila bih mu roditi jos jednog brata ili seku. Molim vas za savjet. Stitna zlijezda je ok, secer je u redu, magnetna rezonanca hipofize je ok. Ovi nalazi su radjeni bez ikakve menstruacije prije, dali to pokazuje ispravno.

    Odgovoreno: 11. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ocigledno imate hormonski poremecaj, koji treba ispitati da bi ste dobili adekvatnu terapiju, kontraceptivne tab.
      ne resavaju problem, sigurno postoji druga terapija sem oralne kontracepcije.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com