Postovani, vec mesec dana imam problem sa kuckanjem u stomaku. Ne osecam nikakve bolove, ali to kuckanje osecam cim sam u lezecem polozaju. Podsecaju na prve pokrete ploda, sa razlikom sto ih osecam u razlicitim delovima stomaka. Sta mislite, kakav problem je u pitanju ako mozemo da isljucimo trudnocu?

    Odgovoreno: 10. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112269

    • Nisu gasovi u pitanju a nije ni trudnoca, upravo sam uradila test. Citala sam da se u trudnoci moze pomeriti zeludac, da li je mozda to u pitanju? I kakvi jos simptomi prate ovo stanje? Inace, porodila sam se pre 7 meseci. .