Postovani doktore dobila sam jake bolove u predjelu donjeg desnog stomaka uz stidnu kost i sirio se niz nogu ttoliko jako da nisam mogla hodat skvrceno sam hodala kocilo i nisam mogla u lezecem polozaju bol se pojacavao. . . . Bol je prelazio i na stidnu kost. . . . . . . . Trajalo je citavu noc i evo drugi dan se smanjilo. . . . Da li su ovo simptomi upale desnog jajnika trenutno imam i menzes za isti dan je i taj bol se pojavio. . . I prije sam osjecala bockanje ili kao da pece kad imam menstruaciju. . . . . Tada sam radila ultra saund i rezultat je mala cista na desnom jajniku. . . . . . Sada nisam posjetila doktora da li su ovo simptomi upale desnog jajnika. . . . Sta mi savjetujete sta da radim. . . . . Bolovi su jos prisutni molim za pomoc pozz iz amerike zeljka

    Odgovoreno: 10. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Konsultujte hirurga da se iskljuci upala slepog creva, zatim cim vam se zaversi menstruacija uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.