Dobar dan, doktore. Imam jedan problem, pa vas molim da mi pomognete. . . Pre dva meseca su mi ustanovili perzistentni folikul, zbog cega mi je menstruacija kasnila. . . Na kontrolnom pregledu lekar mi je rekao da mi je folikul pukao i da sam u periodu ovulacije. To vece smo pravili bebu, ali menstruacija je dosla ne vreme. Ono sto me zabrinjava jeste to sto sam pre menstruacije imala braonkasto oskudno krvarenje, nako toga krvarenje normalno, a peti dan ciklusa umesto da se smanji krvarenje pocelo je da se pojacava. Danas sam se javila lekaru zbog pojacanog krvarenja, odradili smo ultrazvuk i rekao mi je da je nalaz u redu i da je u pitanju aciklicno krvarenje, koje ce proci za koji dan. Molim vas da mi kazete vase misljenje? Imam 29 godina, nisam radjala. . .

    Odgovoreno: 09. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Vi imate hormonski poremecaj, proverite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da bistedobili adekvatnu terapiju.