Postovani, menstruaciju u januaru sam dobila 5. 01. A nezasticen odnos sa partnerom je bio isto 5. 01, ejakulacije nije bilo unutar vagine, i ja sam posle odnosa dobila menstruaciju koja je trajala 6 dana. Da li je moglo doci do zaceca od predsemene tecnosti prvi dan menstruacije, da sprematozoidi prezive? Sledecu menstruaciju sam dobila sada u februaru 02. 02. , prvi put na 28 dana, inace dobijam na 29-30, a udecembru sam dobila na 26, recite mi da li je to normalno? E sada ova menstruaciju u februaru 02. 02 traje jos uvek, danas mi je sedmi dan, a inace traje pet -sest dana, juce sesti dan je bilo malo, a danas je isto malo ali kao svetlije boje, da li je 05. 01 kada sam imala odnos moglo doci do zaceca i da mi je menstruacija zbog toga jos uvek ide? Citala sam da je moguce doci do zaceca iako zena dobija menstruaciju? Izvinite na opsirnosti i hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112201

    • Dr Rami Aburas 19. 02. 2013.

      To se desava kad je mentruacija lazna, obicno se razlikuje po obilnost (manje obilna) , i manje traje.

    • Postovani, hvala vam na odgovoru. Znaci ja mogu biti sigurna da nije doslo do zaceca? Mozete li mi molim vas objasiti kako se moze dobiti menstruacija i doci do zaceca? Da li se ta menstruacija moze razlikovati od obicne i koliko je to slucaj u praksi? Da li postoje neki dodatni simptomi?