Zdravo. Moj problem je da imam vec dva dana neku braonkastu sukrvicu na gacicama. Prvi dan me blago bolucko stomak a drugi nije uopšte. Pre 10 dana mi se zavrsio menstruacioni ciklus i posle dva dana sam radila kloposkopiju i papa test. Na kloposkopiji mi je i dalje mozaik koji se nesiri i cekam rezultate od papa testa. Interesuje me zasto mi se pojavila ova braonkasta sukrvica, da li to ima veze sa kloposkopijom ili je nesto drugo? Na prosloj klop. Mi se nije ovako desavalo. Hvala unapred.

    Odgovoreno: 09. 02. 2013.
    • Poštovana,
      To je posledica upala grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com