Postovani, vec duye vemena imam jako izrazeno i obimno bijelo pranje, a u zadnje vrijeme se pojavljuje i jako neprijatan miris. Kod ginekologa, iskreno, jos uvijek nijesam bila, jer nekako nijesam osjetila potrebu za tim, iako smatram da to niposto nije isprvno. Zamilila bih vas da mi kazete da li postoji nesto sto bih mogla koristiti kako bih se rijesila toliog sekreta i neprijatnog mirisa. Sp

    Odgovoreno: 09. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Pozeljno je da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste dobili adekvatnu dijagnozu i terapiju.