Postovani dr. 5godina imam problem sa ranicom na grlicu materice redovno sam kontrolisala i do pre godinu dana se nacisto povuklo imala sam jedan prirodan porodjaj pre 4g vec godinu dana imam neobican voden sekret i povremene ali ponekada jake bolove u donjem stomaku juce sam dobila i imala bolove kao da cu se poroditi a tek krsta nisam mogla da se ispravim, 8 dana pre nego sam dobila sekret voden i crvenkast intenzivan danas sam bila kod ginekologa dobila sam 8dana po dve injekcije za upalu molim vas ja mislim da nisu jajnici u pitanju jer me boli u malom stomaku u sredini

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, jer ranica, i upala jajnika u vecim slucajevima poseledice su upale grlica materice (cervitis) , tokodje proveriti uz pregledom oko 20-26 dana ciklusa da li imate cisticne jajnike, ili proverite hormonski status.