Mojoj ćerki (1990. Godište) je ginekolog na pregledu rekla da ima nekakvu urođenu nepravilnost i mozaičku sliku, ali da će sačekati na rezultate mesec dana. Zanima me šta je to mozaička slika i zašto je potrebno mesec dana za rezultate. Pregled je obavljen u domu zdravlja na opštini vračar. Osim toga ima pojačan sekret i ranicu. Molim vas za odgovor. Hvala

    Odgovoreno: 08. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam zasto treba sacekati mesec dana za rezultate, ranica i mozaik su posledica upale grlica materice (cervicitis) koju trteba sto pre leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com