Postovani. Htela sam da pitam sta znaci zastarela posteljica u vec odmakloj trudnoci. To se desilo meni a sada i mojoj cerki. Sta moze da bude uzrok tome i dali to utice na bebu, nisam imala prilike da pitam kad se to meni desilo a sad me to interesuje i volela bih da znam. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 08. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Zastarela posteljica izraz za iii stepem maturacija (zrelost) posljica kao znak zrelost ploda i funkcija pluca, bez panike, bice sve.