Postovani, prvu menstruaciju sam dobila sa 10 godina, i vec 13 godina je u potpunosti redovna, nikada nije bilo nikakvih problema. U avgustu sam obavila ginekoloski pregled, samo prevencije radi, i sve je bilo u redu. Brine me to sto su mi se juce i danas (25. Dan ciklusa) javili bolovi, pretpostavljam u prdjelu desnog jajnika, tacnije sa desne strane mons pubisa. Bol je veoma jak, ostar, a traje svega 1 sekundu. Ponovio se mozda 7, 8 puta u toku dana u razlicitim razmacima. Da li da posjetim ginekologa?

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Javite se hirurgu da bi se iskljucila mogunost upale slepog creva, ako je sve uredu, javite se kod ginekologa na uz pregled da se vidi da li vam je jajnik cistican.