Postovanje! Treba mi vas odgovor na pitanje. . . Dali se moze odrediti tacan dan zaceca na pocetku trudnoce (prvi, drugi mesec) ? Menstruaciju sam imala 6 januara, trajala normalno 4 dana, , imala sam odnos 21og januara, pa onda 25, 26, i 27 januara. Sad sam dobila 4 februara i imala samo 1, 5dan. Dali mogu da znam ako sam trudna, kad sam zatrudnela? Prvi put sam bila s jednom osobom s kojom ne bi zadrzala dete, dok ova tri sa osobom koju volim i zadrzala bi dete. Molim vas za hitan odgovor! Mnogo bi mi znacilo, i ako mozete da mi posaljete odgovor u e mail. Hvala puno unapred. . Nadam se vasem odgovoru. Sve najbolje

    Odgovoreno: 07. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako su vam mestruacije redovne na 28-30 dana onda 06. 01. Bio 16 dan ciklusa i veca sanse da ste bili u fazi ovulacije, 25, 26, 27 januar vam bio 23, 24, 25 dan ciklusa kad u principu vam nisu plodni dani.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #112104

    • Dr Rami Aburas 08. 02. 2013.

      Verovatno ste ostali trudni 16 dan ciklusa (to je 21. 01. 2013) jer je veca sanse da ste bili u fazi ovulacije (plodni dani) , kansije (25, 26, 27 januara) su minimalne sanse da ste mogli da ztrudnite jer tada (20, 21, 22 dan ciklusa) nisu plodni dani. Ne mogu vise da vam pomognem, jer uvek postoji minimalne sanse da imate kasne ovulacije.

    • Hvala na odgovoru. Al nisam bas najbolje razumela: (jesam li mogla da zatrudnim 25, 26 i 27 januara? Ili 21januara? Samo mi taj odgovor treba. Inace imam na 28dana menstruaciju. I izvinjavam se sto ponavljam pitanje. . . Hvala jos jednom.