Dragi moji ja sam toliko slomljena i uplasena da ne znam ni kako pisem. . Trudna sam zadnju menstruaciju sam imala 13 decembra, prvu kontrolu kod ginekologa sam imala 1 februara na ultra zvuku se vidi posteljica ali se ne vidi moja beba.: (doktorka mi je zakazala ponovo pregled za 5 dana to je bilo danas 6 februar, danas se vidi neka mala promena jos u posteljici ali se opet ne vidi moja beba. . Opet mi je zakazala pregled za 5 dana to je 11 februar u ponedeljak. . Doktorka mi je rekla da ne moze da mi kaze ni ja je dobro ni da nije, ali da joj se nesvidja sto ne vidi bebu. . Molim vas pomozite mi i recite vase misljenje dali je sa mojom trudnocom sve u redu i dali je mozda rano da se vidi moja beba? Unapred zahvalna danijela: *

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.

Komentari na pitanje: #112099

    • I meni je poslednji ciklus bio 13. 12. 2012, danas sam uradila prvi put uz, sve je formirano, ali doktorka nije cula srcanu radnju, pa ce ponoviti pregled za 2 dana. . . . Inace sam se bas zabrinula. . . . Mada me svi ohrabruju da je trudnoca mala, i da ne moze jos uvek da se cuje. . . Pa videcemo sta ce biti, samo hrabro, pozdrav