Postovanje, imam 36 godina i jednu dete, od nekog stresa ili neznam cega vec prestao mi je mesecni ciklus, skoro sam primila 5 nekcija lutestrola i nista samo dve tacke crvene su se pojavile i nema. Zanima me vase misljenje dali ce je ikada vise i biti???? I sta da uradim posto svakog meseca ne dobijam, a grudi me bole pred ciklus koji se muci ali nemoze da krene?? Hvala

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormoski poremecaj, savetujem vam da uraditi analize hormonskog statusa (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da biste dobili trajnu hormonsku terapiju, i da bi ste imali redovnu menstruaciju, bez panike, bice sve uredu.