Postovani, od pre 2 meseca imam bolove prilikom odnosa. . . Kao da na ulazu u vaginu imam neko suzenje, kao da je koza zategnuta i penetracija je jako otezana, gotovo nemoguca bez lubrikanta. . . I to samo na pocetku. . . Partner kaze da oseti kao "prsten" na samom ulazu u vaginu. . Samopregledom nisam nista neuobicajno napipala i nemam nikakve druge smetnje ni bolove, a nemam ni problem sa libidom nikad mi se to pre nije desavalo. . . Da napomenem da pijem yasmin kontracepciju od pre pola godine. . . I nedavno sam bila na gin. Pregledu, sve je bilo ok. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com