Postovani dr, 4 dana nakon nezasticenog odnosa mi se pojavio osecaj suvoce vulve, gust oskudan sekret, svrab i peckanje. Imam stalnog partnera koji nema nikakve simptome. Samoinicijativno sam uzela macmiror vaginalete (nemam zdr. Knjizicu, pa ne mogu kod ginekologa) , pa me zanima koliko da ih koristim i da li partner ipak treba da uzme npr. Canesten preventivno? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, koristite celu pakovanje macmiror, vas partner ako nema smetnje, ne mora nista uzeti.