Postovanje. . . Do novu god sam imala uredne mestrualne cikluse. U oci nove godine nakon treceg dana ciklusa on se pojacao u odlive i bol. Bila sam na ultrazvuk a nalaz kaze da imam ostatka krvi u materici. Pap test uradila sam u oktombru i bio je odlican. Sledeci ciklus sam dobila i opet nakon treceg dana dobila sam pojacano krvarenje i bol i trajalo je 11 dana. . . . Sad sam zabrinuta i neznam kako dalje zasto svaki doktor razlicno tolkuje

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) i uradite colposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.