Dobar dan, imam jedno pitanje koje me muci vec dva tjedna. Imala sam nezastičeni odnos 3-4 dana poslije predzadnje menstruacije. Ubrzo nakon toga pocele su me boljeti grudi i ispod pazuha a ubrzo nakon toga pojavio mi se pojacan bijeli iscjedak koji je potrajao par dana. Grudi su me to svo vrijeme i dalje boljele s tim da su me tada i leđa počela boljet i pojavile se akne koje inace nemam. Tjedan dana uoci ove zadnje menstruacije odjednom me iznenadila probadajuca bolau podrucju vagine koja se u roku par minuta tri puta ponovila. Nakon toga vise ne. Zadnja menstruacija dosla mi je 29. 1, dva dana kasnije s tim da mi je ciklus uredan vec godinama. Trajala je samo cetiri dana umjesto uobicajenih pet, šest i od tih četiri dana dva su bila krvarenje a zadnja dva smeđi iscjedak. A prvi dan menstruacije imala sam neopisive grčeve, jako čudne. Ali se nisam zabrinjavala jer uglavnom prvi dan znam imat bolove ali ne grčeve. Bol je prestala isti dan a menstruacija je bila mnogo slabija no inače. Hvataju me valovi vrucine i imam neku opcu slabost a o aknama da ne pričam. S obzirom da veoma dobro poznajem svoje tijelo ipak sam napravila kučni test na trudnoću koji je bio negativan ali ja i dalje ima sve te pojave osim bolnih grudi. Malo mi je i muka al ne povraćam, lagana glavobolja skoro svaki dan i neprestano mokrenje. Postoji li mogućnost da sam ipak trudna?? Unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Niste trudni, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, takodje proverite hormonski status.