Zdravo, imala sam svoj ''prvi put'' u nedelju 03. 02. 2013. Ali bez zastite, medjutim moj decko (izvinite na recniku) nije ''svrsio'' unutra. Koliko sam ja racunala tada su mi se pali neplodni dani sto znaci da ne moze da dodje do trudnoce. Ali me svejedno interesuje da li uopste moze da se zatrudni ako on ne ''dovrsi'' u vagini i da li moze da se zatrudni ako su neplodni dani?? Hvala vam unapred!

    Odgovoreno: 06. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Kad su vam neplodni dani ne mozete da zatrudnite, ako sigurno vas partner uspe 100% da se kontrolise, manje su mogucnosti da ztrudnite.