Imam pa ii grupu-koilocitoza i vs ii grupu, epitelne celije, laktobacili, da li mozete da mi objasnite rezultate i da li ovaj nalaz podrazumeva da imam neku bakteriju? Hvala

    Odgovoreno: 05. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Koilocitoza su izmenjene ćelije pločastoslojevitog epitela, razicta su misljenja neki ih smatraju da nastaju kao posledica hpv infekcije, neki ih smatraju da su samo znak i posledica bilo koje inflamacije (da li bakterioloska ili virusna) , po vasim nalazu vise se ukazuje na obicnu oplalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com