Postovani, trenutno se nalazim u francuskoj i pre nedelju dana imala sam problema sa bakterijom u urinu escherichia coli 100 millions / ml bila kod doktora i dobila neke granule na rastvaranje fosfomycine eg 1 doza od 3g dva dana da pijem sa razmakom od dva dana, zavrsila sa tim i sada osecam blagi svrab i imam povremeno sekret zuckaste boje. I da napomenem da pre odlaska lekaru i u labaratoriju imala sam odnose sa svojim suprugom. Da li je moguce da i on sada ima e-coli a da nema simptome? Jer po zavrsenom lecenju imali smo odnose i sada osecam blagi svrab. Unapred hvala!

    Odgovoreno: 04. 02. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vam suprog nema smetnje onda sve je uredu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.